Op 14 juni vertrekken 8 teams van 2 personen uit 8 Europese landen (DE, BE, ES, IT, NL, UK, CH) op een A very good (road)trip met de nieuwe Renault Mégane Coupés-Cabriolets.
renault mégane cc 2010
Dit natuurlijk ter promotie van de nieuwe Renault Mégane cc, die in juni in de showrooms gaat verschijnen. Persoonlijk vind ik de nieuwe versie van de gewone Mégane al een super geslaagde (sportieve) versie en ook deze cc zal wel aanslaan bij het cabrio-publiek.

Je kan je momenteel nog inschrijven voor deze roadtrip van Renault op de actie-website: A Very Good Trip of via hun facebook fanpage averygoodtrip2010. Via het aanmaken van een video-cv kan je jezelf inschrijven met een 2de persoon (vriend, partner, broer, zus, collega,…) voor dit avontuur, waarna de Renault “a very good trip”-roadtrip vertrekt op 14 juni.

Via de actie-website en de facebook fanpage zal men de avonturen van de 8 cabio’s doorheen Europa kunnen volgen.

Renault Mégane CC 2010
Het grootste opvallende punt is het bijna volledige glazen vouwdak, dat in 21 seconden in de koffer verdwijnt. Ten opzichte van de vorige versie heeft Renault volgende pijnpunten volledig weggewerkt: te slap chassis, voorruit werd iets naar voor geplaatst, betere stuurinrichting, milieuvriendelijkere dieselversies,… Surf dus snel naar de actie-website en schrijf je in voor deze roadtrip!

Geplaatst door Op april - 22 - 2010

1 Reactie tot hiertoe.

  1. nik zegt:

    Awel Herm nu begint me terug aan te staan ;-)

Geef een reactie


 

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Vimeo
  • Google plus
2012-02-07 09.36.18_klein

Luchtfoto's van de i

1 van mijn surfvrienden (en mede OBC speedteam lid) is ...

Tomorrowland winter music conference 2012

Stemmen voor Tomorro

Na reeds verschillende titels als beste (dance)festival van 2011 binnengehaald ...

nasa

Ideaal weer om koken

De huidige koudegolf (zelfs met de strengere Nederlandse normen voor ...

mrplow

Homer Mr. Plow Simps

Update 03/02/2012: Is wel weer gepast nu in dit winterweer ...

januari2012-2

[stats] Januari 2012

Op 1 januari is de onderneming Dailybits gestart, dus vanaf ...