Zoals een week geleden hier te lezen was, dat ik misschien een mini-laptop ging kopen, staat er sinds dit weekendje eentje op de tafel.
De Asus eee pc’s zijn de trendsetters geweest in deze mini-laptop hype en terecht. Met wat kleine aanpassingen is de laptop ideaal om mobiel te gebruiken, te internetten, foto’s te bewerken, google earth te raadplegen, de surf-gps uit te lezen en on the road te gebruiken.
schermresolutie: 1024×600
geheugen: 1GB RAM (zal ik ten gepaste tijden nog wel vervangen door 2GB)
harde schijf: 16GB SSD editie (900 EEEPC900-WF022X)
Gewicht: 990 gr
Stereo speaker
Microfoon
Webcam: 1.3 MegaPixel videocamera

Enkele tweaks en tips voor de asus eee pc’s, die ik reeds heb uitgevoerd.
Windows XP tweaks:
- uitschakelen van de pagefile (extra geheugen dat Windows aanmaakt en wegschrijft naar de harde schijf)
- het uitschakelen van systeemherstel
- het verwijderen van alle CAB-files van de uitgevoerde updates








Nice! ik probeerde nog laatst deze link in de comments te zetten. Helaas lukte dat niet. Ik las net dat er server problemen zijn geweest waardoor waarschijnlijk ook het reageren niet werkte. Check deze link van Bright: http://www.bright.tv/node/549
Hier testen ze een aantal netbooks. Wat is overigens je mail adres? Ik had nog even een vraag
Denk er sterk aan om de Samsung NC10 te kopen …
Die samsung is inderdaad krachtiger, iets groter en heeft vooral een betere batterij (hét zwakpunt van mijn asus, maar voor 35$ kan ik dat vervangen).
Ik wilde vooral een goedkoop model, daar het enkel voor onderweg is en ik er geen data op wil hebben (buiten eens een divx-film voor onderweg)
Met nLite kan je je windows xp nog wat laten afslanken, een ook veelgelezen tip.
Inderdaad die nLite heb ik al eens bekeken. Maar zelfs ik kijk er momenteel tegen op om alles eraf te gooien en er terug op te zetten. Ik heb nu enkele tweaks gedaan en alles draait zoals het moet en dat is momenteel genoeg voor mij.
Ik ga nog wel de speciale 10400mAh batterij bestellen (35€), waardoor je 7u. autonomie krijgt ipv. 2uur.