Gisteren is er na 10 jaar eindelijk nog eens een Belg gestart in een PWA worldcup. Steven (B72) heeft zijn debuut dan eindelijk gemaakt in de worldcup freestyle. Na afgelopen maanden 4 Europese efpt-events op rij op zijn naam de schrijven, heeft SteveO zijn stempel weer kunnen drukken in het freestyle event te lanzarote (45.000
Related Posts
- No related posts found








Ook Spaanse worldcupster Nayra heeft Steven op haar lijstje staan:
"i think in the boys we will see a good comp as well with Gollo, Brawzinho, Kiri, Taty, and the new Belgium guy that is doing to well in the European tour! we will see!!!"
seg shermanator, de wolfgang, nick en ikke hebben de afgelopen jaren nog al wat PWA wedstrijden meegedaan zenne
tis dan wel Slalom42 en idd geene freestyle
héhéhé idd… Jullie hebben wat slaloms meegedaan/meegevierd.
Verwarring komt doordat ik op swell.be dit had gelezen "Hij is de eerste Belg die zich in de laatste tien jaar waagt aan een windsurf worldcup tour. ".