2009 is nog niet ten einde of het EK 2010 voor de Bic Techno windsurfers gaat al bijna beginnen. In het meest zuidelijke puntje van Spanje begint het EK over een week met o.a. Imke en Andrea in de Bic Techno klasse en Kjell voor zijn eerste RS-X wedstrijd (vorige jaar overtuigend Belgisch kampioen geworden en nu overgestapt naar de Olympische RS-X klasse). Familie De Bruyne zijn ondertussen al tot daar gereden en zijn al duchtig aan het trainen met zware weersomstandigheden: veel wind en vooral een grote swell in en rond de haveningang.
Je kan hun dagelijks verslag met foto’s lezen op hun windthings-website!
Het EK loopt van 27 dec. 2009 t/m 3 jan. 2010 en heeft ondertussen al meer dan 150 ingeschreven Bic Techno-windsurfers aan de start! Deze jeugddiscipline is echt aan het boomen door het (goedkope) one-design materiaal!
SWELL in de haveningang








Waarom kan ik me nou niet voorstellen om nu in het water te liggen?! Dat moet toch vreselijk koud zijn? Ja jullie dragen wel beschermende pakken maar ik moet er niet aandenken, cadiz en zuid spanje spreken me wel weer aan!