Momenteel is de PWA slalom worldcup bezig in Alacati en het no-rules format brengt soms leuke “discussie’s” mee na de finishlijn met hieronder toppers Volwater en Buzianis… (voor de volledigheid: Volwater had een niet bestaand gaatje gevonden aan de boei en daardoor Buzianis doen crashen om zich zo zelf te kwalificeren voor de finale heat)

Nog wat super slalom beeldmateriaal van in Alacati (met Hollander Peter Volwater, die de aankondiging doet)

Geplaatst door Op augustus - 13 - 2009

Categories

golfsurf/windsurf

Tags

Related Posts

  • No related posts found

2 Reacties tot hiertoe.

  1. herm zegt:

    Leuke quote van de pwa liveticker, die laat zien hoe moeilijk het soms is om een event te broadcasten:

    "The PWA uses Youtube for its videos to give the whole world easy access to our great sport, but unfortunately Youtube is banned in Turkey, meaning the videos have to get sent through our web man, Micheal, in Germany and then uploaded from there."

Geef een reactie


 

Momenteel is de PWa worldcup Slalom bezig in Zuid-Korea en sinds vorig jaar is het no-rules slalom (dus geen gezever met protesten en jury, maar gewoon vollenbak gaan). Daar de meesten +90kg zijn en niet wijken, krijg je soms leuke foto’s… (Josh Angulo wordt hier door Ross Williams en Costa Hoevel in de tang genomen)

Meer foto’s

Geplaatst door Op mei - 18 - 2009

Categories

golfsurf/windsurf

Tags

Related Posts

  • No related posts found

Geef een reactie


 

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Vimeo
  • Google plus
2012-02-07 09.36.18_klein

Luchtfoto's van de i

1 van mijn surfvrienden (en mede OBC speedteam lid) is ...

Tomorrowland winter music conference 2012

Stemmen voor Tomorro

Na reeds verschillende titels als beste (dance)festival van 2011 binnengehaald ...

nasa

Ideaal weer om koken

De huidige koudegolf (zelfs met de strengere Nederlandse normen voor ...

mrplow

Homer Mr. Plow Simps

Update 03/02/2012: Is wel weer gepast nu in dit winterweer ...

januari2012-2

[stats] Januari 2012

Op 1 januari is de onderneming Dailybits gestart, dus vanaf ...