Zondagmorgen ons allebei toch uit bed moeten slepen, om ons terug naar Boom te begeven… Weeral een perfecte parking-organisatie (met om de 5min. een pendelbus naar festivalterrein) en het viel ons direct op, dat er veel meer volk was dan zaterdag.

Zondag was meer een trance-dag met een leuke Vandit-tent en ‘s avonds op het hoofdpodium John Dahlbäck, Moby en Paul Van Dyck.

Absolute topmoment was de laatste 15min. van Moby. De hele berg aan het springen op de lazershow en het vuurwerk. Moby stond op zijn draaitafel te springen en alle fototoestellen zorgden voor een extra effect in de massa.

Conclusie tomorrowland 2009: super organisatie, perfect festivalweer, groter moet het echt niet meer worden, mainstage was weeral verbazingwekkend indrukwekkend, volgend jaar terug aanwezig op zondag!

Filmpje Moby in combinatie met vuurwerk en lazershow aan de mainstage.

youtube-link

Pers:
gva-berichtgeving

Geplaatst door Op juli - 27 - 2009

3 Reacties tot hiertoe.

  1. Mr Bond, James Bond zegt:

    oooh nee daar hebt ge dieje bruine me zn spaghettisprietjes weer, wa ne vent ^^

  2. crocky and penny den flasher zegt:

    yooow ja die vent was beestig met zijn spagheti coupe!! hehe volgend jaar zijn we terug van de partij!!! groetjes crocky en penny from kortrijk!!!

Geef een reactie


 

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Vimeo
  • Google plus
2012-02-07 09.36.18_klein

Luchtfoto's van de i

1 van mijn surfvrienden (en mede OBC speedteam lid) is ...

Tomorrowland winter music conference 2012

Stemmen voor Tomorro

Na reeds verschillende titels als beste (dance)festival van 2011 binnengehaald ...

nasa

Ideaal weer om koken

De huidige koudegolf (zelfs met de strengere Nederlandse normen voor ...

mrplow

Homer Mr. Plow Simps

Update 03/02/2012: Is wel weer gepast nu in dit winterweer ...

januari2012-2

[stats] Januari 2012

Op 1 januari is de onderneming Dailybits gestart, dus vanaf ...