Zomer is voor de meeste mensen gelijk aan vakantie. Deze zomer breng ik elke zondag een foto uit de oude doos met mezelf in de hoofdrol op 1 van de vele plaatsen, waar we reeds zijn geweest.

Als start een foto uit 1992.

waar was ik?

Cappadocië (Perzisch: Katpatuka (“land van goed gekweekte paarden”)) is een landstreek ten zuiden van de steppe in de Turkse regio’s Centraal-Anatolië en Oost-Anatolië. Het gebied heeft een oppervlakte van 2000 km2 en ligt tussen de rivieren de Eufraat en de Kizil Irmak.

Cappadocië bestaat uit een tufsteenlandschap, ontstaan door uitbarstingen van de Dagi-vulkanen, en kalksteen waarin karstverschijnselen te zien zijn. Door langzame verwering en de verschillende gesteentetypen die elk anders en met een andere snelheid eroderen, is een bijzonder en grillig landschap ontstaan. In de karstgrotten zijn in de loop der tijd kerken gebouwd.

Geplaatst door Op juli - 4 - 2010

Geef een reactie


 

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Vimeo
  • Google plus
2012-02-07 09.36.18_klein

Luchtfoto's van de i

1 van mijn surfvrienden (en mede OBC speedteam lid) is ...

Tomorrowland winter music conference 2012

Stemmen voor Tomorro

Na reeds verschillende titels als beste (dance)festival van 2011 binnengehaald ...

nasa

Ideaal weer om koken

De huidige koudegolf (zelfs met de strengere Nederlandse normen voor ...

mrplow

Homer Mr. Plow Simps

Update 03/02/2012: Is wel weer gepast nu in dit winterweer ...

januari2012-2

[stats] Januari 2012

Op 1 januari is de onderneming Dailybits gestart, dus vanaf ...