Dailybits.be weblog

Met de komst van de Gopro’s en goedkopere remote controlled vliegtuigjes, quadricopters,… is een schitterende nieuwe wereld aan het opengaan van actiefilmpjes.

Yves heeft op nodesktophero.be reeds een schitterende snowboard-quadricopter filmpje online geplaatst, wat mooi de mogelijkheden laat zien.

Onderstaand filmpje is afgelopen weekend gemaakt op de Nederlandse surfspot Strand Horst met behulp van een remote controlled vliegtuigje. Schitterende beelden, die weer een nieuwe invalshoek geven en in de toekomst zeker een leuk vervolg gaan krijgen.

<embed src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=40476189" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="300"></embed>
via windsurfing.nl en met dank aan Olivier dat ik het filmpje mag embedden op Dailybits.

Geplaatst door Op april - 17 - 2012

4 Reacties tot hiertoe.

  1. Jeroen zegt:

    Ziet er erg gaaf uit. Is dit met een quadricopter gemaakt? Met andere woorden, zou je iets meer over het hoe en wat kunnen vertellen? Dank en met groet!

  2. Yves Ferket zegt:

    Quadricopters zijn best windgevoelig..en lijken me dus minder geschikt voor Windsurf sessies mee op te nemen.

Geef een reactie


  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Vimeo
  • Google plus
  • Instagram